YÜZMEDE AYDIN İLİ 1.LİK KUPASI LİDER OKULLARININ

Amacı spor kültürü, hedefi kazanmak olan 16 Lider çocuk, il genelinde 21 okuldan yaklaşık 379 sporcunun katıldığı Aydın okullar arası yüzme yarışlarında toplam 21 madalya kazanarak yüzmenin de lideri olmayı başarmış ve gurur kaynağı olmuşlardır.

Minik B Erkekler(7-8 yaş),
-Ali Çınar Özen, 50m Serbest Stilde, 50m Sırt stilde ve 100m serbest stilde toplam 3 Altın Madalya,

Minik B Kızlar(7-8 yaş),
-Zeynep Ela Çezik, 50m Serbest Stil ve 100 m serbest stilde Altın Madalya, 50m sırt stilde gümüş madalya,

Minik B Kızlar(7-8 yaş),
-Eda Yağmur Arslan,
50m Sırt stilde Altın Madalya, 50m Serbest stilde Gümüş Madalya,

Minik B Kızlar(7-8 yaş)
-Temren Akın, 50m Serbest stilde Bronz Madalya,

Minik B Kızlar(7-8 yaş)
-Pelin Zorkol, 50m Sırt stilde Bronz madalya,

Minik A erkekler (9-11yaş)
-Ufuk Deniz Bortaş, 50m Kurbağa stilde Altın Madalya, 100m Kurbağa stilde Gümüş Madalya, 50m sırt stilde Bronz Madalya,
Küçükler 11-12 yaş Erkekler,
-Oğuz Kaya Bilgin, 50m Serbest, 100m serbest ve 100 m sırt stilde Toplam 3 Altın madalya, 50m Kelebek stilde Gümüş Madalya,
Küçükler 11-12 yaş kızlar kategorisinde 4*100 serbest stil bayrak yarışında,
-Defne Nisa Metin, Ela Turan, Mısra Sivrikaya ve Elif Ece Sürmen Bronz madalya kazanmıştır.

Toplanan madalyaların puanlamasında Minik B kızlar kategorisinde, sporcularımız en yüksek puanı toplayarak, Okulumuzu AYDIN İL 1.liğine taşımıştır.
Ve 1.lik Kupası Aydın Lider Okullarının olmuştur.

Ayrıca yarışmada okulumuzu en iyi şekilde temsil eden; Berfin Altundağ, Eylül Çetinkaya, Elif Erdem, Osman Cin, Semih Alkaya adlı öğrencilerimizi de verdikleri emek, sabır ve sergiledikleri performanstan dolayı yürekten kutluyoruz.

YÜZMEDE AYDIN İLİ 1.LİK KUPASI LİDER OKULLARININ

YÜZMEDE AYDIN İLİ 1.LİK KUPASI LİDER OKULLARININAmacı spor kültürü, hedefi kazanmak olan 16 Lider çocuk, il genelinde 21 okuldan yaklaşık 379 sporcunun katıldığı Aydın okullar arası yüzme yarışlarında toplam 21 madalya kazanarak yüzmenin de lideri olmayı başarmış ve gurur kaynağı olmuşlardır.Minik B Erkekler(7-8 yaş), -Ali Çınar Özen, 50m Serbest Stilde, 50m Sırt stilde ve 100m serbest stilde toplam 3 Altın Madalya, Minik B Kızlar(7-8 yaş),-Zeynep Ela Çezik, 50m Serbest Stil ve 100 m serbest stilde Altın Madalya, 50m sırt stilde gümüş madalya, Minik B Kızlar(7-8 yaş), -Eda Yağmur Arslan,50m Sırt stilde Altın Madalya, 50m Serbest stilde Gümüş Madalya,Minik B Kızlar(7-8 yaş)-Temren Akın, 50m Serbest stilde Bronz Madalya,Minik B Kızlar(7-8 yaş) -Pelin Zorkol, 50m Sırt stilde Bronz madalya,Minik A erkekler (9-11yaş) -Ufuk Deniz Bortaş, 50m Kurbağa stilde Altın Madalya, 100m Kurbağa stilde Gümüş Madalya, 50m sırt stilde Bronz Madalya,Küçükler 11-12 yaş Erkekler, -Oğuz Kaya Bilgin, 50m Serbest, 100m serbest ve 100 m sırt stilde Toplam 3 Altın madalya, 50m Kelebek stilde Gümüş Madalya,Küçükler 11-12 yaş kızlar kategorisinde 4*100 serbest stil bayrak yarışında, -Defne Nisa Metin, Ela Turan, Mısra Sivrikaya ve Elif Ece Sürmen Bronz madalya kazanmıştır.Toplanan madalyaların puanlamasında Minik B kızlar kategorisinde, sporcularımız en yüksek puanı toplayarak, Okulumuzu AYDIN İL 1.liğine taşımıştır.Ve 1.lik Kupası Aydın Lider Okullarının olmuştur.Ayrıca yarışmada okulumuzu en iyi şekilde temsil eden; Berfin Altundağ, Eylül Çetinkaya, Elif Erdem, Osman Cin, Semih Alkaya adlı öğrencilerimizi de verdikleri emek, sabır ve sergiledikleri performanstan dolayı yürekten kutluyoruz.

Lider Okulları paylaştı: 5 Mart 2019 Salı