İlk Okul İngilizce Eğitim

Helen Doron İngilizce İlkokul

Aydın Lider Okulları bünyesinde Helen Doron öğrenim merkezi bulunmaktadır. Helen Doron, 3 aylık-19 yaş aralığındaki çocukların ikinci bir dil öğrenmesinin, ana dilini öğrenmek kadar kolay ve doğal olabileceğini gösteren eşsiz bir metodolojidir. Sınıf içi aktiviteler çocukların öğrenme tarzlarını göz önünde bulundurarak, doğal öğrenme meraklarını en üst seviyeye çıkarmak için hikayeler, videolar, hatırda kalıcılığı artıran oyun ve aktiviteler, sekronize anlatımlı şarkılar ile eğlenerek, içselleştirerek öğretmektedir.

Nasıl İngilizce Öğretiyoruz?

Lider Okullarında farklı duyuların kullanıldığı, eğlenceli aktivitelerle dolu ders programıyla çocuklar, yaşayarak öğrenirler. İlkokul sınıflarımız, haftanın belli günleri ikiye ayrılır. Derslerimiz “Helen Doron Sertifikalı Uzman Öğretmenler” tarafından verilmektedir.  Küçük sınıflarımız sayesinde her çocuk hak ettiği ilgiyi görmekte ve doğru İngilizce konuşmak adına bol bol pratik yapma imkânı bulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin bilgisayar destekli programlarla, dil öğrenme sorumluluğu kazanma süreci desteklenir. Özellikle okuma becerisi için e-kütüphane programlarını kullanan öğrencimiz, 21. yüzyıl becerilerine uygun bir öğrenme ortamı kazanır. Okuma, anlama ve ifade etme yeteneklerini geliştirirken edebiyatla da daha çok tanışma imkânı bulur.

Öğrenmek, Keşfetmek ve Oynamak İçin İdeal Ortam

Helen Doron sınıflarımız öğrenmeyi, gözlemlemeyi ve keşfetmeyi sağlamak amacı ile ferah ve estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Sakin ve dinlendirici iç mekanlar çocukların stressiz bir atmosferde günlük aktivitelerden zevk almalarına yardımcı olmaktadır.

lider-okullari-ingilizce-ilkokul
lider-okullari-helen-doron-ingilizce
helen-doron-lider