HELEN DORON METODOLOJİSİ

Lider Anaokulu yaklaşık 35 yıllık eğitim mükemmelliği ve kanıtlanmış başarısı ile Helen Doron Eğitim metodolojisi ile dil eğitimi vermektedir. Bu başarılı metodoloji İngilizceyi çocuklara kendi anadillerini öğrendikleri şekilde öğretmeyi ilke edinmiştir. Sınıf içi aktiviteler çocukların öğrenme tarzlarını göz önünde bulundurarak, doğal öğrenme meraklarını en üst seviyeye çıkarmak için hikayeler, videolar, hatırda kalıcılığı artıran oyun ve aktiviteler, sekronize anlatımlı şarkılar ile eğlenerek içselleştirerek öğretmektedir.

Nasıl İngilizce Öğretiyoruz?

Yabancı dille erken tanışan çocuk erken ve kalıcı öğrenir. Lider Anaokulunda çocuklarımız A & B olarak ayrılan ve her biri 4 ile 8 öğrenciden veya maksimum 10 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde 3 yaş (36 ay) ile 6 yaş  (72 aylık) arasındaki çocuklar için planlanmış derslerde İngilizceyi yaşayarak öğrenmektedirler. A grubu dersler, “A Sertifikalı Uzman Öğretmenler”, B Grubu dersler ise “B Sertifikalı Uzman Öğretmenler” tarafından verilmektedir.  Küçük sınıflarımız sayesinde her çocuk hak ettiği ilgiyi görmekte ve doğru İngilizce konuşmak adına bol bol pratik yapma imkânı bulmaktadır.

Öğrenmek, Keşfetmek ve Oynamak İçin İdeal Ortam

Lider Anaokulu, öğrenmeyi, gözlemlemeyi ve keşfetmeyi sağlamak amacı ile ferah ve estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Sakin ve dinlendirici iç mekanlar çocukların stressiz bir atmosferde günlük aktivitelerden zevk almalarına yardımcı olmaktadır.

lider-okullari-ingilizce-kurs
lider-okullari-ingilizce-egitim
lider-okullari-ingilizce-egitim